Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > INFORMACE O VYDÁNÍ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ

INFORMACE O VYDÁNÍ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍVážení rodiče, MŠMT informuje o mimořádném opatření vydaném Ministerstvem zdravotnictví, s účinností od 25. února 2021 od 00.00 do odvolání o nošení respirátorů nebo obdobných prostředků (např. FFP2), zdravotnické obličejové masky nebo obdobných  prostředků. Odkaz zde.

 

Toto nařízení se netýká dětí v mateřské škole.

Tato výjimka se však nevztahuje na pedagogické pracovníky, kteří jsou povinni výše uvedené ochranné pomůcky nosit, včetně možnosti nošení ochranného štítu za podmínky, že dodrží vzdálenost alespoň 2 metry od dětí nebo žáků.

Taktéž musejí tyto ochranné pomůcky nosit všichni rodiče dětí, kteří se pohybují v prostorách školy.

 

Děkuji za dodržování tohoto nařízení. Mgr. Petra Gregorová, ředitelka školy