Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zajištění provozu MŠ od 19. 10. do 1. 11. 2020

Zajištění provozu MŠ od 19. 10. do 1. 11. 2020Prosím rodiče o nahlášení nebo odhlášení stravy dětí z MŠ na www.strava.cz. 

Na období od pondělí 19. 10. - 1. 11. 2020 se prosím sami odhlaste či přihlaste ke stravě a tím budeme s dětmi počítat na docházku do MŠ. Není v našich silách všem každý týden volat a také si v tuto chvíli předávat informace mezi sebou. Každý rodič informuje někoho jiného a situace začíná být nepřehledná. 

Stravu je třeba nahlásit do pátku 16. 10. 2020 do 12:00 hodin. Poté již na pondělí hlásit změny nelze. Tyto počty nahlášených dětí budou pro nás důležité, abychom byli schopni rozhodnout o počtu otevřených tříd. Zatím plánujeme 1 - 2 třídy na Horní MŠ, případně další. 

Co se týká aktuální covid situace  - máme 4 pozitivní osoby. Další zaměstnanci do dnešního dne do karantény nešli. Paní učitelky v karanténě nejsou a dětí se zatím žádné testování netýká.