Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Základní škola - informace

Základní škola - informaceVážení rodiče, z nařízení vlády je od zítra 14.10.2020 do 1.11. 2020 uzavřena základní škola. Výuka bude probíhat distanční formou. Podle §184a zákona 561/2004 Sb. v platném znění, je tato výuka povinná pro všechny žáky. Prosím rodiče o součinnost a pomoc v této pro nás nové a nelehké situaci. Paní učitelka s Vámi bude komunikovat přes Bakaláře. Procvičování důležitých činností jako je čtení a psaní bude probíhat po menších skupinkách přes aplikaci Teams. 

Během distanční výuky mají žáci nárok na odběr stravy ve školní jídelně. Vzhledem k rozšiřující se nákaze Covid19 mezi zaměstnanci školy, jsem nucena uzavřít budovu ZŠ i včetně výdejny. Nebude možné konzumovat jídlo ve škole. Kdo má ale zájem o stravu do jídlonosičů, je možné si chodit v čase 11:05 - 11:30 hodin do Horní MŠ. Všechny nádoby, které přinesete musí být vydesinfikované! Toto neplatí pro dny vyhlášených prázdnin. Podzimní prázdniny byly stanoveny na dny od 26. - 30. 10. 2020. V těchto dnech nebude probíhat online výuka a škola, školní družina i školní jídelna pro žáky ze ZŠ bude uzavřena.